Szkoła Językowa Tongue Tamers

Menu

Poznaj Tongue tamers

TRESUJEMY JĘZYKI

TRESUJEMY JĘZYKI

Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski i inne!
GRUPOWO ORAZ INDYWIDUALNIE

GRUPOWO ORAZ INDYWIDUALNIE

Układamy niesforne języki młodszych i oporne starszych. Stosujemy także e-learning.
DOMOWA ATMOSFERA

DOMOWA ATMOSFERA

Wierzymy, że najlepesze rezultaty daje sumienna nauka, ale w domowej atmosferze, więc prowadzimy świetlicę edukacyjną, w której można poważnie uczyć się na luzie.
ZDAJEMY EGZAMINY

ZDAJEMY EGZAMINY

Dyscyplinujemy ospałe języki do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, gimnazjalnych maturalnych i innych.

Język to buntownicze zwierzę, które nie chce łatwo poddać się tresurze.

Priorytetem Naszej szkoły jest efektywna nauka Języków obcych przy zastosowaniu skutecznych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych.

Jesteśmy niezależną Szkołą językową. Niezależną, to znaczy, że nie jesteśmy komórką większego konsorcjum, działamy autonomicznie, nie zaś ze sztywnego, odległego klucza Nasze metody efektywnego oswajania języków są autorskie, oryginalne, dogłębnie przemyślane i sprawdzone w praktyce.

Szczególną   uwagę zwracamy na doskonalenie umiejętności mówienia. Nasze zajęcia oparte są na metodzie komunikatywnej , czyli  jak sama nazwa wskazuje metoda nastawiona na komunikację i przełamywanie barier w mówieniu. W trakcie naszych kursów rozwijamy wszystkie aspekty językowe ( mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie) Koniecznie musimy nieskromnie wspomnieć  ,iż jesteśmy mistrzami w poskramianiu gramatyki , która dla większości uczących się języka obcego jest priorytetowa, a zarazem stanowi jedną z najtrudniejszych kompetencji językowych  do opanowania.

Posiadamy w Naszym zespole ściśle wykwalifikowanych i wyselekcjonowanych lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie . Potrafią stworzyć  przyjazny dystans, wymagają i egzekwują, ale nie w sposób roszczeniowy:) Motywują i coaching-ują, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne.Ponadto co należy wspomnieć genialnie badają potrzeby i preferencje kursanta :).

Opanowanie  niesfornych języków  to nasz konik, misja i pasja:)

 

Nasza ekipa